Orjin Krem
Hemen Sipariş Verin

Fatma Akar

Bu ürünü piyasaya çıkartanlara teşekkür ediyorum.

Hayri Atalay

Orjin Krem Kullanmadan önce Orjinal olup olmadıgını Seri numarası hologram kontrolu yapınız. müşteri hizmetlerini arayarak yardım isteyiniz.

T.Kork

Merhaba Orjin Krem sahtesi kopya kutu ve su gibi süzülür kıvamdadır. dikkatli olunuz.

Zeki Öncül

Merhaba ben orjin krem siparişimi www.orjinkremsitesi.org üzerinden üretildiği günden beri veriyorum. yok öyleydi yok böyleydi gibi endişe etmiyorum.her konuda yardımcı olan müşteri hizmetlerine çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Ö.

Merhaba ben orjin kremi bursadan sipariş verdim 1 günde geldi daha önce başka firmadan almıştım bana 69 .00 tl den başka 7 tl kargo ücreti ödettiler ama firmanız çalışması çok güzel artık sıkıntı olmuyor alo demem yetiyor.cep telefonumada kargomun durumu geliyor.

Ferman AKBAŞ
bitane aldım anneme memnu kaldı ablamda patron soyleyerek patron da bitane ıstedı bu urun cıkartan elıne saglık cok tşk edrim.

Yavuz Turhan / Van
Orjin kremi hanım ile kullandığımız günden işe yaradığını söyliye bilirim, kremi bulanlardan Allah RAZI OLSUN saygılarımızla…

Hulusi YALÇIN / İstanbul
ben otomasyon işiyle ilgileniyorum. Makine imalatı yaptığımız için eklemlerde ağrılarımız olur. Orjin gerçekten iyi bir üründür. Türkiye’de ilk olması Tebrikler…

Funda TAMAY / Trabzon
Ben üniversite öğrencisiyim. Bazı derslerimde daha çok başarı göstermek için çalışıyorum. Sürekli kalem tutmak ve sabit oturma konusunda ciddi ağrı çekiyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Gayet memnun oldum.

Selim ÖZAYDIN / Ankara
Orjin Krem’den pek umutlu değildim. Ama dedem memnun kaldı. Teşekkür ederim.

Osman ÖZ… / Antalya
Günlük stresini iyi bir masajla atabilirsin. Orjin krem Masaj birleştiği zaman ruhsal ve bedensel mükemmel ikili oluyor.

Vural AY… / Ordu
Sürekli kargo işleri sebebiyle el ve ayaklarım için iyi bir ürün…

Hasan KESKİN / Tokat
üreticileri için teşekkür ederim.

Fahri ALKAN / Sinop
Yoğun ve yorucu iş zamanımda sonra boynuma masaj yoluyla yapıldığı zaman ne nede yorgunluk kalıyor.

Aynur İLTİR / Çorum

Bilgisayar teknik işleri yorucu ve teknik aletleri kullandığım zaman mesai bitiminden sonra yoğunluk unutunca vücudu hissedersiniz. ben ağrılarımı hissediyordum. Artık ağrısız zaman geçiriyorum.

Murat MİL / İstanbul
üreticilere ve satışını yapan şirkete zamanında teslimat için teşekkür ederim.

İsmail Orkun YILMAZ / Muğla
Orjin krem’den memnun kaldım.

AYŞE URALCAN / TOKAT
Eskı sağlıklı günlerime kavuştum.üretenlerden Allah razı olsun.

Levent Duman / İstanbul
Arkadaşlar Orjin Krem Sipariş vermeden Orjinal satıcı veya ürün bilgisi hologram olup olmadıgını öğreniniz.

Murat MİL / İstanbul
üreticilere ve satışını yapan şirkete zamanında teslimat için teşekkür ederim.

“YORUMLAR” için 2 cevap

 1. gultekin dedi ki:

  urunu beyendim ama sonraki aldigim urun evvelki ile ayni deyildi.ambalajinda ve kokusunsa farklar var. orinali tanimak isterim

  • admin dedi ki:

   Merhaba, Gültekin Bey;
   Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünü bizden alıp, almadığınız hakkında herhangi bilgi sahibi olmamakla beraber bizden almadığınız ürünler hakkında yorum yapamamaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirWhatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?